Çağrı Merkezi / (0262) 643 81 82

Bize Yazın / info@gebzetabela.gen.tr

Şantiye Tabelası

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Tabela Çeşitleri / Şantiye Tabelası
Sevdiklerinizle Paylaşın

Şantiye Tabelası: İnşaat alanları ve şantiye alanlarında yapmış olduğunuz yapının belirli özelliklerini görsel ve yazılı olarak anlatan ve görsel tasarımını gösteren şantiye tabelası size en cazip olan tabela çeşididir. Sıklıkla genel olarak ürettiğimiz şantiye tabelası belirli tasarımlarda ve ölçülerde yapılarak montajı yapılsa da bazen bunun yanında sizlerin taleplerinize uygun üretim gerçekleştirmekteyiz. Şantiye tabelası şirketinizin ve yapacak olduğunuz mimari yapının en iyi şekilde projenin ana detaylarını, genel kapasite ve doğal reklamını yapmaktadır.


Şantiye Tabelası yaptırmak ve detaylar için hemen bizimle iletişime geçin 0549 676 01 01


Şantiye Tabela Çeşitleri

İnşaat Tabelaları

İş Güvenliği Uyarı Levhaları

Şantiye alanı etrafına vinil branda reklamları

Şantiye geri sayım sayaçları

Şantiye Tabelası Örneği
Şantiye tabelası örnekleri yapılacak proje ve inşaat detaylarının yer aldığı tabela modelinin tasarım halindeki örneğine denilmektedir. Şantiye tabelası örnekleri yapılan projeye ve firmaya göre değişsede genel standartları aynıdır. Proje sahibi, maaliyeti, yüklenici gibi bir çok detayların yer aldığı tabela örneği standart olarak aşağıdaki gibidir.

Şantiye tabelası genel olarak inşaat mimari resmi tanıtımıyla ve sorumlu mimar mühendis yapımcı, taşeron firma, arsa parsel izin ve maliyet gibi bilgilerin yer aldığı büyük ayaklı yapılan tabela modelidir. Genel kullanım alanları inşaatlar ve şantiyelerdir.

Şantiye tabelaları, inşaat halindeki yapılara uygulanan en uygun ve ucuz tabela modelidir. Alüminyum ve sac üzerine dijital baskı veya folyo kesim uygulaması, yanı sıra vinil germe ışıklı veya ışıksız tabela çeşitleri de uygulanalıp montajı yapılabilinir. İnşaat alanlarında kenar köşelere yapılan sac panolar, dijital baskı, vinil germe cephenizin etrafına ayrıca güvenlik sağlamaktadır.

Şantiye tabelalaları genel  olarak alüminyum kompozit olarak kullanılmaya başlanmıştır. Alüminyum kompozit panel üzerine kutu harf uygulaması yapılarak binanıza görsel bir şıklık katar. İstediğiniz renk ve boyutlarda sizin için tasarlanabilecek ekonomik ve kullanışlı ürünleri Amade Reklam’dan temin edebilir, tanıtımınızı en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Şantiye tabela örnekleri
Şantiye tabelası montajı ve uygulama detaylarına ek olarak mimarlarımız tarafından dijital ortamda tasarlanan şantiye tabela örnekleri; uygulama bölgesinin analizi, çalışmaların görsel estetiği ve görünürlük gibi işlevsel detaylar ile ilgili gerekli analizler yapılarak hazırlanmaktadır. Grafik tasarımcılarımız tarafından tasarlanan şantiye tabela örnekleri sizlerin beğenisine örnek olarak sunularak onay süreci sonrası imalata alınıp montajı yapılmaktadır.


ŞANTİYE TABELASI MODELLERİ 'Nİ

GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !


Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...