Çağrı Merkezi / (0262) 643 81 82

Bize Yazın / info@gebzetabela.gen.tr

Ahşap Tabela

Sevdiklerinizle Paylaşın

Ahşap Tabela İmalatı

Ahşap Tabela İş yerleri, kurumsal firma ve markalar için reklam ögeleri son derece önemlidir. İmajınızı yansıtacak olan tabela seçimlerinde sıradan modellerin haricinde çok daha fazla görsel değeri bulunan ahşap tabela yaptırmak istiyorsanız kesinlikle en ufak bir tereddüt duymadan projelerinizi bize emanet edebilirsiniz. Oymalı, ışıklı, ayaklı ya da duvara monte ahşap üretimlerini için sınırsız bir işçiliği sahip olduğumuzu da söylemek isteriz.  

Siz Hayal Edin Biz Yapalım

İşletmenizin için daha önce hiç bir yerde görmediğiniz ve sadece size ait olan üst düzey görsel değere sahip ahşap tabela çalışması  yapacağımızı da bilmelisiniz. İlk olarak uygulanacak alan, boyut ve diğer özellikler ile kusursuz bir planlama yapılır. Personel ekibimiz sizin için en fark yaratan modelleri sunar ve karar vermenize yardımcı olur. Otantik, ısıya karşı dayanıklı ve harika bir ahşap reklam tabela için üretim safhasına geçer. Üst düzey titizlikle ve işçilik ile bütün ön yargılarınızı arınmış şekilde hizmet almanızı sağlar. Siparişlerinizi yapımı ve dilerseniz montaj çalışmaları tam zamanında gerçekleştirilir.  

12 Ay Boyunca Ekonomik Fırsatlar

Senelerden beri ödün vermediğimiz misyon ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile ahşap tabela ihtiyaçlarınızı bizimle tedarik edebilirsiniz. Ülkenin her yerine muhteşem çalışmalar yapan şirketimiz daima piyasaya göre çok daha ekonomik fiyatlar sunmakta ve mali yönden tasarruf edebilmenin kapılarını da ardına kadar açmaktadır. Bizi arayın ve müşteri hizmetleri izin taleplerinize yardımcı olmamızı sağlayın.

Ahşap tabela kategorisinde çok çeşitli tasarımlar ve modeller sunmaktayız. Farklı ahşap türlerini sizin için üretiyoruz. Mağaza veya ev konseptinize en uygun çalışmaları yaparak kaliteli malzeme ve işçilik ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çeşitli ahşap malzemeleri şu şekilde örneklenebilir ; Gürgen ağacı, Çam ağacı, Su kontrası, Kavak, Gül ağacı, Kiraz Ağacı, Meşe Ağacı vs.

Farklı eskitme işçiliği ile farklı malzemeleri harmanlayarak siz müşterilerimize hem doğal hem eşi benzeri olmayan tasarım ve işçilik sunuyoruz.

Gebze Tabela olarak çok çeşitli materyalleri bir araya getirerek lazer yakma veya cnc kazıma teknikleri kullanıyoruz. Tabiki teknolojik aletlerin dışında el işçiliği ile çok farklı ahşap dizaynları sunabiliriz.

AHŞAP TABELA MODELLERİ 'Nİ

GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...