Çağrı Merkezi / (0262) 643 81 82

Bize Yazın / info@gebzetabela.gen.tr

İnşaat Tabelası

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Tabela Çeşitleri / İnşaat Tabelası
Sevdiklerinizle Paylaşın

İnşaat Tabelası , Şantiye Alanlarınızı Kurumsal Kılın
İnşaat Tabelası genel olarak inşaat önlerinde inşaatı yapan firmanın bilgileri ve yapılan konut veya yerin bilgilerinin ve ruhsatının bulunduğu tabelalardır. İnşaat alanında kullanılan bir diğer tabelalar ise uyarı ve bilgilendirici yön tabelalarıdır. İnşaat tabela yaptırmak için işince uzman ve yaptığı çalışmalar ı referans kabul eden Gebze Tabela Reklam Hizmetleri %100 müşteri memnuniyet garantisi ile çalışmaktadır.

Metal, Vinil, Plastik zeminli çeşitleri üzerine "Dijital Baskı" veya "Folyo Kesim" ile hazırlanan İnşaat Tabelaları istediğiniz ölçü ve ebatlarda hazırlanarak şantiye veya inşaatınızın istediğiniz bölümüne montajını sağlıyoruz. İnşaat Tabelası uyarı levhası ve inşaaat yönlendirme olarak yaptığımzı bazı tabelalar. İnşaat tabelaı yaptırmak için bizlere info@gebzetabela.org veya 0262 643 81 82 numarasından ulaşabilirsiniz.

Vinil İnşaat Tabelası ürünleri, bilindiği gibi şantiye alanlarını tanıtmak ve kişilere bu alanda bilgi verebilmek açısından önemlidir. Müteahhit firmasının ismi, bitme süreci, başlama süreci, kaç personel çalıştığı veya alanın boyutlarına göre değişim gösteren bu ürünleri doğrudan sipariş etme olanaklarına sahip olabilirsiniz! Uygun fiyatlardan tasarımlar sunan firmamız, sizlere tabela ürünlerini en kısa sürede özgün bir şekilde sunmaktan geri kalmıyor!

Bugüne kadar birçok kişinin ortak tercihi konumunda yer almış olan firmamız, tamamen marka değerinize hitap eden ürünler tasarlıyor, bu sayede sizlere özgün çalışmalar sunmayı ihmal etmiyor. İster ışıklı, ister baskılı olarak satın alabileceğiniz tabela ürünleriyle beraber her anlamda ön plana çıkmak fazlaca söz konusu olmaktadır. Bu alanın vazgeçilmez ürünlerini sizlere sunmayı ihmal etmeyen firmamız, %100’e kadar memnuniyet garantili çalışmalar sağlamaktadır.

İnşaat Tabelası siparişlerinizi uzman kadromuzdan gerçekleştirin
İnşaat Tabelası tamamen donanımlı bir teknik ekibe sahip olan ve siparişleriniz müddeti boyunca bilgilendirmekten geri kalmayan firmamız, Şantiye Tabelası adı altında üretilen pek çok ürünün tasarımcısı konumunda yer almaktadır! Bu kapsamda ise dilediğiniz ürün çeşidini sipariş edebileceğiniz bir ortam yaratmayı ihmal etmediğimiz gibi, her geçen gün daha fazla kişi tarafından da beğeniliyoruz! Bir tıkla bizleri tercih etmek ve bir sipariş ortamını doğrudan yaratmak açısından 24 saat boyunca iletişim kurabilirsiniz.

Tamamen sizlere özgün tasarımlar sunmaktan geri kalmadığımız gibi, bu makul çalışmalar ile beraber göz dolduran bir tabela ürününe sahip olmanızı desteklemekteyiz. Bir tıkla bizlere ulaşabilir, bu sayede İnşaat Tabelası ürünlerini kendi şantiye alanınızda deneme fırsatlarına da doğrudan erişebilirsiniz. Günümüz standartlarında lider olan firmamız, tamamen özgün ve hitap eden tasarımlarıyla pek çok kişinin ortak tercihidir!

İnşaat Tabelası Ölçüleri
İnşaat tabelası ölçüleri proje ve tabelanın konulacağı yere göre farklılıklar göstermektedir. Tabelanın konulacağı alanın iyi hesaplanarak buna uygun tasarım ve imalat süreci gerçekleştirilmelidir. İnşaat tabela ölçüleri 100 x 300cm  başlayarak 200 x 900cm kadar yapılmaktadır. Model olarak aynı olasa da ölçü olarak farklılıklar gösteren inşaat tabelaları için en uygun ölçü ise konulacak yer hesaplanarak 150 x 700 cm olan modeldir.


İNŞAAT TABELASI MODELLERİ 'Nİ

GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !


Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...