Çağrı Merkezi / (0262) 643 81 82

Bize Yazın / info@gebzetabela.gen.tr

Çatı Tabelası

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Tabela Çeşitleri / Çatı Tabelası
Sevdiklerinizle Paylaşın

Gebze Çatı Tebelası Hizmetleri

Çatı tabelası apartmanların üst kısımlarına yerleştirilen ve yerden görülmesi amaçlanan tabelalardır. Çatı tabelaları çarşılarda, büyük cepheli binalarda ya da müstakil binalarda kullanılır. Çatı tabelası kullanımında önemli olan sağlam bir şekilde monte edilmesi ve uzun yıllar kullanılabilmesini sağlamaktır.  

Gebze Çatı tabelası nasıl yapılır?

Çatı tabelası ürünü, ızgaralı, vinil, ayaklı olmak üzere 3 farklı seçenekten oluşmaktadır. Her çeşidin monte yapılma süreci farklı şekilde gelişmektedir. Çatı tabelalarının yapılma süreci öncelikle bu çeşitlerden en uygun olanının belirlenmesi ile başlar. En uygun çatı tabelası çeşidi, en uygun yer ve en uygun büyüklük belirlenmelidir. Bu Bilgiler ışığında uzun yıllar kullanılabilecek olan çatı tabelası hazırlanır ve monte edilir. Çatı tabelasının takıldığı kısımın yerden ve çevreden görülebilmesi, okunacak düzeyde olması ve iklim şartlarına karşı koyabilmesi öncelikli amaçlardandır.  

Gebze Çatı tabelası avantajları nelerdir?

Çatı tabelasının en büyük avantajı uzak bir bölgeden bile fark edilebilmesidir. Çatı tabelası binanın büyüklüğüne bağlı olarak, tüm çarşıdan görülebilecek şekilde ayarlanabilir. Çatı tabelası avantajlarından bir diğeri de şık olmasıdır. Harflerin istenen renkte ve ışıklı / ışıksız hazırlanabiliyor olması, çatı tabelası sistemlerini kişiselleştirilebilir kılmıştır. Çatı tabelasının uzun yıllar kullanılabiliyor olması da avantajlarından biridir.  
Ayrıca çatı tabelası ürünü geniş bir çevrede reklam yapılmasına olanak sağlar. Çatı tabelası genellikle yalnızca tabela olarak değil, bir pazarlama yatırımı olarak düşünülmektedir. Çatı tabelası seçilirken avantajları ön planda tutulmalıdır.

ÇATI TABELASI MODELLERİ 'Nİ

GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...