Çağrı Merkezi / (0262) 643 81 82

Bize Yazın / info@gebzetabela.gen.tr

Araç Giydirme (Kaplama)

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Dijital Baskı / Araç Giydirme (Kaplama)
Sevdiklerinizle Paylaşın

Araç Giydirme (Kaplama) Reklam çalışmalarından biri olan araç giydirme nedir, kullanım amacı, reklamın etkisi nelerdir ?

Araç giydirme araç üzerine yapılan reklam kaplama çalışmasına denir. Günümüzde birçok yerde karşımıza çıkan bu reklam çeşidi, aracın gün içerisinde bulunduğu lokasyonlarda firmanızın tanıtımını sağlar.

Araç Kaplamasında Kullanılan Malzemeler Nelerdir ?


Araç giydirme de genellikle 3M Cast Folyo ve koruyucu olarak 3M Cast Laminasyon tercih edilir. Bunun sebebi folyonun daha esnek ve daha yapışkanlı olmasıdır. Cast folyo yapıştığı yüzeyden diğer folyo çeşitlerine göre çıkması ya da herhangi bir yerinden kalkması söz konusu değildir. Bu yüzden aracın yüzeylerinde kullanılması uygundur.

Cast laminasyon ise folyonun çizilmesi gibi dış etkenlere karşı koruma olarak uygulanır. Maliyeti konusunda bazı firmaların tercih sebebi olmamakla birlikte Gebze Tabela olarak dayanıklılığını 5-7 yıla kadar arttırdığı için tavsiyemizdir.

Araç Giydirme Reklamının Etikileri Nelerdir ?

Firma olarak birçok reklam mecraları bulunmaktadır. Araç giydirmenin reklama etkileri nedir diye soracak olursanız yazımızın üst kısmında da belirttiğimiz gibi sabit bir reklam lokasyonu olmayıp, aracın gezdiği lokasyonlarda firmanızın tanıtımını yapmaktadır.

Gebze’de araç giydirme oldukça yaygınlaşmış olup, birçok firma bu reklam çeşidini hem uzun vadeli olması açısından hem de reklamın tanıtımı açısından tercih edilmektedir.

Araç giydirme örneklerini www.gebzetabela.org adresimizden yaptığımız çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Araç giydirme konusunda daha fazla bilgi almak için bizlere internet sitemizdeki iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.


Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...