Çağrı Merkezi / (0262) 643 81 82

Bize Yazın / info@gebzetabela.gen.tr

Alüminyum Kutu Harf Tabela

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Tabela Çeşitleri / Alüminyum Kutu Harf Tabela
Sevdiklerinizle Paylaşın

Gebze Alüminyum Kutu Harf
Alüminyum Kutu Harf kendi içerisinde 3 grupta yer almaktadır.

▪ Arkadan Işıklı Alüminyum Kutu Harf

▪ Fileli Alüminyum Kutu Harf

▪ Ters Tava Alüminyum Kutu Harf

Arkadan Işıklı Alüminyum Kutu Harf seçeneğinden alüminyum malzemesinin istenilen tasarımda kesilerek kenarına yine istenilen ölçüde bantlar yardımı ile kutu şeklinde getirilip içerisine led dönülerek harfin arkadan ışık çıkarmasını sağlayarak yapılan tabela çeşidir. Harf yüzeye saplama ayaklar sayesinde tutturularak zeminde şık bir görüntü elde edilmektedir. Alüminyum malzemesinin kolay boyanmasından dolayı sahip olunan renk kodlarıan göre istenilen renkte yapılabilir.

Fileli Alüminyum Kutu Harf
seçeneğinden ise harflerimiz yine istenilen tasarımda kesilen malzemenin istenilen ölçüde bantlar yardımıyla dönülerek oluşuturulan bir tabela seçeneğidir. Ancak bu seçeneğimizde tabelanın ön yüzeyinde içerisinde 2-3cm pay bırakılarak tekrardan içinin boşaltılması sonucu içeriden istenilen renkte pleksiglass malzemenin yerleştirilmesiyle oluşur. Bu seçeneğimizde tabelamızın arka yüzeyinden değil ön yüzeyinden ışık almış oluruz. Ancak eğer istenirse yine arkadan ışık verilerek hem ön yüzeyden hem de arka yüzeyden ışık alınması sağlanabilir.

Ters Tava Alüminyum Kutu Harf
seçeneği yapılacak olan tasarımın ters bir şekilde dönülerek alüminyum yüzeyinden zemine monte edilip üzerine pleksiglass malzemenin yerleşmesi ile oluşur. Bu tabela çeşidir genellikle Çatı Tabelalarında tercih edilir zira alüminyum malzemesinin dayanıklığı yüzünden büyük ölçülü tabelalarda bu tabela çeşidir kullanılır.


1-) Işıklı Tabela
Yapımında adından da anlaşılabileceği gibi, birçok farklı aydınlatma malzemeleri kullanılan bir reklam yöntemidir. Işıklı tabela ürünleri içerisine neon, led, floresan gibi aydınlatma ekipmanları tercih edilir. Bu yöntem, şirket tanıtımının gece karanlığında görünebilmesini sağlayan tanıtım görselleridir. İçerisine konulan ışıkla, ön kısmında yer alan reklam yazıları her alandan kolayca farkedilebilir.


2-) Işıksız Tabela
Şirketlerin sıklıkla tercih ettikleri reklam ve tanıtım şeklidir. Küçük ya da büyük ölçekli bütün işletmelerin kullandığı standart görsellerdir. Işıklı tabelayla kıyaslandığında en büyük fark aydınlatma düzeneğinin bulunmayışıdır. Kasa derinliği bulunmamakta ve isteğe göre tasarlanabilmektedir. Işıksız reklam tabelaları gün ışığında kolaylıkla seçilebildiği gibi, karanlıkta belirgin olarak görülemezler.

3-) Kutu Harf Tabela
Kutu harf tabelalar çok çeşitli malzemelerle üretilen, firmaların isim ve logolarını Router ve Lazer olarak bilinen cihazlarla keserek harf şekline getirilen uygulamalardır. İç ve dış mekânlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır. Pleksi, Alüminyum ve krom olarak 3 çeşitttir.

4-) Kayan Yazı Tabela

Sabit yazılı tabelanın ledlerle işlenerek daha etkin hale getirilmiş halidir. Eski yöntemlerle ışıklı tabelalar bir kutu içerisine floresan lambalar yerleştirilip yazı zemininin aydınlatılması ile yapılmaktadır.Hitap kitlesi müşterileriniz ancak tabela güzergahına bakarlarsa dikkat çekebilir ve müşteri tabelanızı okur. Oysa Led tabelanın ışık seviyesi oldukça yüksek tasarlanabilir ve sabit yandığı anda bile oldukça dikkat çekicidir. Bunun yanı sıra yanıp sönen,hareket eden ışıkların dikkat çekiciliği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış bir gerçektir. Bu gerçeği arkasına alan LED Tabela çok çeşitli şekillerde tasarlanabilen animasyonlarla çok daha etkili bir halde tabelanızı ışıklandırabiliyor.

5-) Vinil Germe tabela
Dijital baskı yöndemi ile basılan vinilin(branda’nın), profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir.


6-) Alüminyum Tabela
Tabela çeşitleri içerisinde Görsellik, dayanıklılık ve kalite bakımından en çok tercih edilen uzun ömürlü tabela modellerinden biridir. Alüminyum Tabelada diğer tabela çeşitleri gibi ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki şeklidede yapılabilen tabela modelidir. Işıklı Alüminyum tabela, Zemin Dekupe Edilerek ( zemin oyularak ) Arkadan düz Pleksiglas yapıştırma veya Kabartma Pleksiglas Kutu Harf, Krom Kutu Harf uygulama yapılır. Işıksız Alüminyum tabela ise Alüminyum zemin üzerine Folyo kesim harf, Dekota kesim harf ve Pleksiglas düz kesim veya Pleksiglas kutu harf, Krom Krom Kutu Harf, Alüminyum Kutu Harf uygulanmaktadır.

7-) Pleksi Kutu harf Tabela
Tabela çeşileri arasında fiyatının uygun olması sebebi ile en çok kullanılan tabela modelidir. Pleksiglas Tabela , Işıklı ve Işıksız olarak iki şekilde de kullanılabilir. Pleksiglas malzeme üzerine dijital baskı veya folyo kesim yazı olarak kullanılabilir.

8 -) Gravür Tabela
Işıklı Tabela Çeşitleri arasındadır. Gravür Tabela dış mekanlarda görselliği artırmak amacı ile uygulanabilir. Işıklı Gravür Tabela hem dış hem iç mekanlarda, ofis içinde, bina girişlerinde kullanılabilir. Gravür tabela Şeffaf Pleksiglas malzemenin Bilgisayarlı CNC tezgahlarda yazı ve logoların kenarının kazınarak üsten Alüminyum kasa içerisine LED Yerleştirmek suretiyle aydınlatma işlemi gerçekleştirilen bir tabela modelidir. Son yıllarda çokça tercih edilen Işıklı Tabela modeli olmuştur. Duvara direk monte edilebildiği gibi üstten askılı olarakta montajı gerçekleştirilebilmektedir.

9-) Branda Afiş Tabela
Firmaların promosyon ve tanıtımlarında, Emlak satım kiralama işlerinde, kampanya tanıtımlarında kullanılır. Vinil üzerine Dijital baskı Vinil Afiş veya Branda üzerine folyo kesim yazı Branda Afiş olarak kullanılır. Branda Afiş bez üzerine yazılan afiş çalışmasına göre hem daha kaliteli bir görünüme hemde uzun süre dayanma özelliğine sahip olan Afiş şeklidir.Bu nedenlede teknolojininde yardımıyla bilgisayarlı ortamda dijital baskı yöntemi ile üretimi yapılarak beğeninize ve kullanımınıza sunulmaktadır.

10-) Yönlendirme Tabela
Bilgilendirme amaçlı, Tanıtım amaçlı kullanılabilir, İnşaat tabelası, Yön Tabelası Büro Tabelası, Ofis tabelası, Apartman tabelası, Şantiye tabelası olarak kullanılabilir.

11-) Uyarı ikaz Tabela
Bilgilendirme amaçlı, Uyarı amaçlı, İkaz amaçlı kullanılabilir, İnşaat tabelası, Yön Tabelası, Büro Tabelası, Ofis tabelası, Apartman tabelası, Şantiye tabelası olarak kullanılabilir.

12-) Cam Yazıları
Tabela Reklam sektöründe en çok talep gören reklam modelidir. Cam Yazıları firma tanıtımlarında, promosyon tanıtımlarında, firmaların vitrinlerinde tanıtım yapma ve kampanyalar hakkında bilgi vermek amacı ile kullanılır. Folyo kesim yazı ve Dijital baskı yazı ve resim olarak uygulanır. Cam Yazıları bir firmaya baktığımızda ilk görebileceğimiz reklam ürünüdür bu nedenle firmaların tanıtımı bilgilendirmeleri için çok önemi vardır.

13-) Araç Yazıları
Araba Yazıları firma tanıtımlarında, promosyon tanıtımlarında, firmaların kurumsal araçlarında tanıtım yapma amacı ile kullanılır. Folyo kesim yazı ve Dijital baskı resim olarak uygulanır. Araç Yazıları arasında araba giydirme yani Aplikasyon da vardır.

BİZİ ARAYIN… 0549 676 01 01

ALÜMİNYUM KUTU HARF TABELA

MODELLERİ 'Nİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !

Etiketler: 3 boyutlu dijital baskı, 3 çipli şerit led fiyatları, 3d dijital baskı, 3d lenticular baskı, alimünyum kutu harf, alüminyum harf, Alüminyum Kutu Harf, askeri madalyalar, bebek etiketler, boran reklam cevizli, Cam Giydirme, Cam Giydirme fiyatları, cam giydirme İstanbul, cam giydirme m2 fiyatları, cam giydirme örnekleri, cam giydirme reklam örnekleri, cam reklam giydirme, cam reklam kaplama fiyatları, çift taraflı led tabela fiyatları, dekota harf fiyatları, Dekota Kutu, delikli folyo cam kaplama fiyatları, demir duba fiyatları, demir park dubaları fiyatları, deniz duba fiyatları, dijital baskı, dijital baskı fiyatları, dijital baskı istanbul, dijital baskı kumaş, dijital baskı makinaları fiyatları, dijital baskı nedir, dijital baskı tekstil, dijital baskı topkapı, display, display 7 segment, display ekran, display nedir, display reklam, display ürünler, duba çeşitleri ve fiyatları, etiketler, etiketler facebook, etiketler instagram, etiketler nasıl çıkarılır, etiketler nedir, etiketler youtube, evde tasarim, gebze alüminyum harf, gebze alüminyum kutu harf, gebze kutu harf, grafik tasarım, grafik tasarım dersleri, grafik tasarım iş ilanları, grafik tasarım iş imkanları, grafik tasarım kursu, grafik tasarım maaş, grafik tasarım örnekleri, grafik tasarım programları, grafik tasarım taban puanları, hediye plaket yaptırma, hediyelik plaket, iç mekan reklam, iç mekan şerit led, içmeler kutu harf, içmeler reklam, İçmeler Reklamcı, içmeler tabela, ikinci el led tabela, imaj reklamı nedir, istanbul dijital baskı firmaları, istanbul reklam, istanbul tasarım bienali 2016, istanbul tasarım bienali sloganı, istanbuldaki tabelacılar, ışıklı duba fiyatları, ışıklı reklam, ışıklı tabela fiyatları, ışıklı tabela m2 fiyatı, ışıklı vinil germe tabela, kartal kutu harf, kartal reklam, kartal tabela, kristal plaket fiyat, krom harf fiyatları, krom harf imalatı, krom kutu harf, kupa ve madalya fiyatları, kurumsal reklam, kurumsal reklam çeşitleri, kurumsal reklam örnekleri, kurumsal reklam türleri, kurumsal reklamcılık ve halkla ilişkiler, kurumsal reklamın amaçları, kutu harf, kutu harf fiyat hesaplama, kutu harf fiyatları, kutu harf fiyatları Tuzla, kutu harf imalatı, kutu harf imalatı istanbul, kutu harf İstanbul, kutu harf izmir, kutular, led, led çeşitleri, led diyot, led fiyatları, led lamba fiyatları, led nedir, led tabela fiyat hesaplama, Led Tabela Malzemeleri, led tabela programı, Led tabela yapımı, madalya yaptırma, madalyalar, maltepe kutu harf, maltepe reklam, maltepe tabela, online kutu harf, park dubaları, paslanmaz harf, Paslanmaz Kutu Harf, pendik kutu harf, pendik reklam, pileksi kutu harf, plaket tasarla, plaket yaptırma fiyatları, plaket yaptırma istanbul, plaketler, pleksi kutu harf, pleksi üzerine dijital baskı fiyatları, plexiglass, Reklam, reklam 2017, reklam malzemeleri fiyat listesi, reklam malzemeleri toptan, reklam youtube, reklamlar, reklamlar 2016 karışık, renkli etiket kağıdı, şerit led nasıl bağlanır, strafor kutu harf fiyatları, Tabela, tabela firmaları istanbul, Tabela istanbul, tabela m2 fiyatları, tabela reklam firmaları, tabela reklam fiyatları, tasarım, tasarım butiği, tasarım oyunları, tasarım yapma, tasarım yarışmaları 2015, toptan plaket, totem sign, totem tabela, totem tabela fiyatları, totem tabela istanbul, totem tabela izinleri, totem tabela nedir, totem tabela ölçüleri, trafik duba fiyatları, Tuzla Cam Giydirme, Tuzla Dijital Baskı, Tuzla Duba, Tuzla Işıklı Tabela, Tuzla Işıksız Tabela, Tuzla Kabartma Harf Tabela, tuzla kutu harf, Tuzla Led Tabela, Tuzla Ofis Tabela, Tuzla Park Dubası, tuzla paslanmaz kutu harf, Tuzla Pileksi Kutu Tabela, tuzla reklam, tuzla tabela, tuzla tabelacı, Tuzla Totem Tabela, Tuzla Vinil Germe Tabela, ucuz kutu harf, ucuz madalya fiyatı, ucuz madalya siparişi, ucuz plaket, uv baskı, uv baskı fiyatları, uv baskı istanbul, uv baskı m2 fiyatı, uv baskı makinaları, uv baskı nedir, uv baskı yapan firmalar, uv baskı yapan firmalar istanbul, vinil germe fiyatları, vinil germe nasıl yapılır, vinil germe tabela, vinil germe tabela fiyatları, vinil germe tabela nedir, vinil germe tabela yapımı, vinil germe teknikleri, yeni reklamlar

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...