Çağrı Merkezi / (0262) 643 81 82

Bize Yazın / info@gebzetabela.gen.tr

Reklam Tabelalarının Sağladığı Faydalar

Anasayfa / Blog / Reklam Tabelalarının Sağladığı Faydalar
Sevdiklerinizle Paylaşın

Reklam Tabelalarının Sağladığı Faydalar; İşletmenizin büyüklüğü ne kadar olursa olsun müşterilerinizi yönlendirmek veya yeni müşteri çekmek için reklam ve pazarlama faaliyetlerine ihtiyaç duyarsınız. Bu faaliyetlerin en etkililerinden biri de reklam tabelalarıdır.
Gelin isterseniz reklam tabelalarının işinize sağlayacağı beş önemli faydaya kısaca bir göz atalım;


Marka bilinirliği sağlar.
Her gün birçok reklam tabelası ile karşı karşıya kalıyoruz. Ancak ilginç ve farklı olan reklamlar veya tanıdığımız ürünlerin tabelaları aklımızda kalır. Reklam tabelaları markanızın bilinirliliğini arttırdığı gibi ve olumlu bir imaj da yaratır. Ancak hasarlı ve kötü bir reklam tabelası markanız için iyi bir araç olmayacağını da söylememiz gerekir.


Görünür olmanızı sağlar.
Yaptığınız işe yönelik farkındalık yaratmak için reklam tabelaları en iyi araçlardan biridir. Kalabalık bir kaldırımdaki bir tabela veya karanlık bir sokakta dikkat çekici ışıklı bir tabela görünür olmanız yanı sıra etkili olmanızı da sağlayacaktır. Potansiyel müşterilerin sizi fark etmesini sağlar.


7/24 reklamınızı yapar.
Reklam tabelaları sizin adınıza durmadan reklamınızı yapar. Yani reklam tabelanız müşterilerinize işinizi anlatan ve sizinle çalışmaya davet eden yılmaz bir satış elemanıdır. Bu satış elemanı sürekli müşterileriniz ile temas kurur ve onlarla iletişim içerisinde olur.


Görsel kimliğinizdir.
Reklam tabelanızın kalitesi ve görünümü sizin işinizin profesyonelliğini yansıtır. Potansiyel bir müşteriyi ilk etkileyecek araç olan reklam tabelasının kalitesi ve profesyonelliği müşteriye karşı ilk olumlu mesajı verir. İşinizin itibarının anahtarı tabelanızın kalitesine bağlıdır.


Maliyeti düşüktür.
Reklam tabelaları,Gebze reklam, SEKTÖRÜNDE  diğer reklam araçlarına göre daha uygun fiyatlıdır. Çünkü bir kere kaliteli bir şekilde yapıldıktan sonra başka bir maliyet olmayacağından diğerlerine göre daha uygun bir bütçeye sahiptir.


Organize Sanayi Bölgelerinde Tabelanın Önemi
İstanbul en büyük ticari merkezlerden biri olması yanı sıra birçok organize sanayi bölgesine de ev sahipliği yapar. Bu organize sanayi bölgelerinde birçok iş yerinin bir arada bulundurması sebebi ile farkındalık yaratmak için reklam tabelası önemli bir araç olmaktadır.
İstanbul Organize Sanayi Bölgeleri içerisinde iş hacmi olarak en büyüklerinden biri de Geposb’dir. Gebze plastikçiler organize sanayi bölgesi (geposb) tabela hizmetlerinde farklı ve kaliteli reklam tabelaları her zaman potansiyel müşterileri kendine çeken önemli bir araç olmuştur ve olmaya devam etmektedir.


Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...